2200 Monor, Ady Endre u. 12-14.
29/412-428
jag@mjag.hu

OKTV – OSZTV

Országos Középiskolai,
Szakmai Tanulmámyi Verseny (OKTV, OSZTV)

A tanuló neve v


Az országos eredménye


A tantárgy neve


A felkészítő tanára
1992/1993
Polgár Tamás2.földrajzKiss Attila
Kiss Valéria14.földrajzKiss Attila
1993/1994
Maigut Vera3.földrajzKiss Attila
Pozsonyi Katalin6.földrajzKiss Attila
Tóbiás Bettina7.földrajzKiss Attila
Lipták Katalin24.földrajzKiss Attila
Bognár Erika33.földrajzKiss Attila
1994/1995
Pénzes István4.magyar irodalomHégely Gábor
Müller Helga12.magyar nyelvtanHorváth Mária
Tatár Attila1.földrajzKiss Attila
Vigh András Gergő2.földrajzKiss Attila
Benke Szabó Viktor30.matematikaKozákné Székely Ildikó
1995/1996
Kovács Anikó1.földrajzKiss Attila
Baltigh Petra9.földrajzKiss Attila
Hegedűs Zsuzsa30.földrajzKiss Attila
Borsos Katalin41.földrajzKiss Attila
Bárány Andrea8.angolPleszkán Frigyes
Müller Helga16.magyar nyelvtanHorváth Mária
1996/1997
Zajacz Zoltán1.földrajzKiss Attila
Hajdúcsi Tamás2.földrajzKiss Attila
Kuti Judith Margit5.földrajzKiss Attila
Durjanc Dóra33.földrajzKiss Attila
Antal Zsuzsa17.biológiadr Pap Sándorné
Hegyi Füstös István2.oroszCsuba Jenőné
Nagypál Emma4.művészettörténetSzuhányiné Szappanos Éva
1997/1998
Berényi Eszter1.földrajzKiss Attila
Pásztori Ibolya2.földrajzKiss Attila
Kovács Krisztián4.földrajzKiss Attila
Kis Anita5.biológiadr Pap Sándorné
Antalfi Viktória12.biológiadr Pap Sándorné
Antal Zsuzsanna18.biológiadr Pap Sándorné
Nagypál Emma5.művészettörténetSzuhányiné Szappanos Éva
Istvánffy Ilona16.művészettörténetSzuhányiné Szappanos Éva
1998/1999
Mutnéfalvy Zoltán11.biológiadr Pap Sándorné
Péter ZoltándöntőskönyvvitelBalatoniné Sárosi Márta
1999/2000
Kapitány TímeamatematikaKozákné Székely Ildikó
Faragó István33.számítástechnikaHajdu Ákos
Kiss Hajnalka26.statisztika  Kerekes Gáborné
Kiss HajnalkadöntősközgazdaságtanKerekes Gáborné
2000/2001
Csontos EszterdöntősrajzSzuhányiné Szappanos Éva
KovácsTamásdöntősrajzSzuhányiné Szappanos Éva
Szakmáry J. Tünde10.történelemBernula B. Péter
Piecka Ildikó10.földrajzKiss Attila
Kovács Fruzsina17.földrajzKiss Attila
Tóth Judit3.statisztikaBolcsó Gusztávné
Tóth Judit21.könyvvitelBalatoniné Sárosi Márta
Kiss Henrietta35.könyvvitelBalatoniné Sárosi Márta
Szász Hajnalka54.könyvvitelBalatoniné Sárosi Márta
2001/2002
Gáspár Margit3.művészettörténetSzuhányiné Szappanos Éva
Borsai György27.földrajzKiss Attila
2002/2003
Szabó Gerda31.vizuális verseny   Szuhányiné Szappanos Éva
2003/2004
Kaposi Gábor3.földrajzKiss Attila
Kopp Zsuzsanna           döntősüzleti gazdaságtanKerekes Gáborné
Lakatos Ágnes döntősüzleti gazdaságtanKerekes Gáborné
2004/2005
Mészáros Enikő16.magyar irodalomdr Kreutz Raymundné
Bátonyi Katalin26.üzleti gazdaságtanBalatoniné Sárosi Márta
Hajdú Anett18.rajz   Szuhányiné Szappanos Éva
2005/2006
Németh Veronika18.elméleti gazdaságtanKerekes Gáborné
Péter Zoltán27.filozófiaSzentgyörgyvári István
2006/2007
Komjáthy Dénes6.földrajzKiss Attila
Takács László11.földrajzKiss Attila
Murányi Lilla16.üzleti gazdaságtanBalatoniné Sárosi Márta
Gyenes Bernadett19.üzleti gazdaságtanBalatoniné Sárosi Márta
2007/2008
Bíró Tamásföldrajz
Kiss Attila
Kovács Hanga
biológia
Dr. Hrutkáné Molnar Monika
2008/2009
Várkonyi Enikő
2017/2018
Szász Bernadett3.történelemHorváth Mária, Bernula B. Péter, Vandlik Krisztina, dr. Tamáska Istvánné
Somogyvári Attila3.Nemzetközi Ifjúsági gépíróverseny, Bécs (anyanyelvű)Szlabonyi Gáborné
Somogyvári Attila2. Nemzetközi Ifjúsági gépíróverseny, Bécs (angol nyelvű) Szlabonyi Gáborné
Somogyvári Attila1. Nemzetközi Ifjúsági gépíróverseny, Bécs (csapatverseny) Szlabonyi Gáborné
Pete Andrea30.AngolUjlaki Márta
Koós Katalin2. ford.AngolUjlaki Márta
Pete Andrea2. ford.AngolUjlaki Márta
Ujvári Kamilla30. KémiaNimmerfrohné Bihari Katalin, Jankó Anett
Ujvári Kamilla1.Oláh György Kémia Verseny Országos Döntő Nimmerfrohné Bihari Katalin, Jankó Anett
Párdi Anna2. ford.MatematikaVeres Ilona
2018/2019
Szász Bernadett1.irodalomHorváth Mária, Angyal Ágnes, Kun Sándor
Ujvári Kamilla17.kémiaNimmerfrohné Bihari Katalin, Jankó Anett